FANDOM


Tu możemy umieścić ważne informacje z naszej strony dotyczące naszej twórczości. Proszę o nie nadużywanie tej strony. Proszę stosować jeden wzór, by strona była czytelna. Gdy dodajemy newsa, umieszczamy go na samej górze strony tak, by najnowsze były na początku strony, a najstarsze na dole.


Luty 2013

TajnyVahki znów w grze

z dnia 2 lutego

Po długiej nieobecności TajnyVahki bierze się do roboty aby skończyć to, co postawił sobie za zadanie parę lat temu. Pierwszą serią po powrocie będzie odnowiony pomysł, do którego od dawna się przymierzał - Wyspa Totalnej Nowości.

UWAGA! Spoiler!

Vahki przyznaje, że skład będzie się różnił od tego planowanego, ale na pewno ponownie ukaże się Keny, Harvey, Roy, Martin, Miley i Nancy. Reszta jest jeszcze do przemyślenia.

Styczeń 2013

Powrót pomysłu

z dnia 9 stycznia

Po małej przerwie powrót Mnie, czyli Justtina z nowymi pomysłami, nową fabułą, ale starymi fikcjami! Totalnie Dramatyczne Życie Gwiazd, Seriale Totalnej Porażki oraz Reedycja Szkoły Totalnej Porażki, to ciekawostki, które was zaskoczą w całym 2013 roku. ;)

Total Drama Circus - Przemek9514

z dnia 27 stycznia

Przemek9514 powraca z nowym serialem. Total Drama Circus ,czyli jedna wielka niespodzianka i gwarantowany hit ! 14 zawodników ,2 drużyny i cyrk ! Gwarantuję jedno,będzie się działo ;D Gorąco zapraszam !

Grudzień 2012

Total Drama 5 - amatorski serial animowany

z dnia 16 grudnia

Powrót autorki Zamku TP oraz Misji TP - Astrid129/honeycreature, która jak zwykle nie liczy sił na zamiary i bierze się zaa... realizację 5-tego, fanowskiego sezonu Totalnej Porażki w formie animowanej. Potrzebne wsparcie techniczne.

Październik 2012

Ostatnie Wyzwanie nie będzie filmem kinowym

z dnia 30 października

Worck-Studios poinformowało, że rezygnuje z produkowania finału trylogii jako filmu kinowego. Fabuła zamknie się w trzech dodatkowych odcinkach Życia Totalnej Porażki i tym samym sezon ten będzie liczył sobie 28, a nie 25 odcinków. Premiera tych odcinków jednak nie jest wciąż znana.

Wolfuś zapowiada coś xD

z dnia 26 października

WolfMaster zapowiada swoje głupie wymysły!

P jak Porażka to serial WolfMastera8. Grać w nim będą postacie innych użytkowników. Jeśli chcesz zgłosić swoją postać to zrób to śmiało! Nikomu nie bronię!

ILTD;) zaczyna sezon po długiej przerwie

z dnia 21 października

I Like Total Drama zaczyna nowy sezon, następcę Totalnej Porażki: Ed, Edd i Eddy - TP:Ed, Edd, Eddy 2.0. Czytanie poprzednika nie zalecane, chyba, że lubisz spoilery. Stawiane jest na mniej powagi, więcej śmiechu. Akcja dzieje się po Zemście Wyspy i nie wiąże się z poprzednim TP:ED. Fikcja tworzona z powodu usunięcia Wodospadu Totalnej Porażki.

Pisarz444 zapowiada

z dnia 21 października

Po Totalnej Porażce:Innej Wyspie będzie kolejny sezon,w którym wystąpią zawodnicy z dwóch poprzednich fikcji autora i inni.Nie zabraknie pomysłowego Alexa,ryzykanta Kamila,podstępnego Louisa i innych postaci.Więcej informacji po zakończeniu obecnie produkowanego sezonu.

Nowy sezon AndyWorcka zapowiedziany

z dnia 17 października

Andy Worck zapowiada nowy sezon, który rozpocznie drugą generację, a więc będzie mieć miejsce po rozegraniu odcinka finałowego pierwszej generacji, którym będzie film. Nowa fikcja będzie się nazywać Dziwne Przypadki Totalnej Porażki. Nie wiadomo jeszcze nic na jej temat, jednak od 20 października wszelkie informacje mają zostać stopniowo udostępniane.
Przypomnijmy, że obecnie listę twórczości autora zamyka wychodzące aktualnie Życie Totalnej Porażki, które stanowić ma ostatni przed filmem sezon pierwszej generacji.

Grudzień 2014

Totalna Porażka: Bitwa Weteranów

Jest to fikcja o grudniu.Którą prowadzi ???.Gdzie 14 zawodników powalczy o 1000000 dolarów.To fikcja MZ37 i Croissanta.